Het klooster kampt met ernstig geldgebrek. Kokkie en Zr. Lien piekeren samen met Meneer Pastoor hoe ze aan extra geld kunnen komen. Moederoverste komt met het voorstel om Bisschopswijn te maken. De novicen Francien, Diana en Jessy zijn niet erg enthousiast omdat dit veel extra werk geeft. Meneer Pastoor zal in de naaste parochie om hulp vragen. Zr Roéll komt als extra hulp. Ene Grads komt spontaan langs en biedt zijn hulp aan. Maar wat hebben Zr Roéll en Grads met elkaar en wat wil meneer pastoor van Zr Lien? Dan wordt het Mariabeeld gestolen. Wie heeft het gedaan. Zr Janine denkt dat het spookt in het klooster. Plotseling is daar broeder Marco, een vreemde snuiter. En wat is het geheim dat hij deelt met MO.
Wat speelt er tussen hem en Zr Francine? En wat doet iedereen toch steeds in de drukkerij? Als iedereen doodziek naar het ziekenhuis moet, gaan de novicen Diana en Francine op onderzoek uit. Hoe zal dit aflopen.
Waarom Toneeluitgeverij Vink?
Keuze uit een groot aanbod
Bestel gemakkelijk online
Snelle levering
Bestellingen snel bij u bezorgd
Persoonlijke service
Wij staan graag voor u klaar!
Stel uw vraag
Loading...
Let op!
Nabestellingen en regie exemplaren worden alleen geleverd als het verplichte aantal boekjes zijn aangekocht.
Het verplichte aantal boekjes staat gelijk aan het aantal rollen in het stuk. Deze kunt u bestellen via de optie "Tekstboekjes A5 bestellen".
Komt u er niet uit? Neem dan contact met ons op via 072 - 511 24 07.