Bel 072 - 511 24 07

Details van dit toneelstuk

Emma en haar familie

Hermer, Anne-Rose C.

Inkijkexemplaar
TitelEmma en haar familie
Artikelnummer34828
Dames (min/max)4 / 7
Heren (min/max)3 / 6
Personen11
Auteur(s)Hermer, Anne-Rose C.
CategorieEenakter
Aantal blz48
GenreNieuwe oogst Vink
Duur (min.)67 Min.
UitgeverVink
EMMA EN HAAR FAMILIE
34828 Eenakter door Anne-Rose Hermer,
                4a7 dames, 3a6 heren (totaal 11 spelers)
Emma is tachtig jaar en de oudste van een gezin van acht kinderen, van wie er inclusief Emma nog vier leven. Af en toe hebben ze een reünie, die steevast door Emma wordt georganiseerd. De genodigden zijn haar zus Marleen, haar zus Thea, broer Dirk en zijn niet charmante echtgenote Andrea. Emma heeft van tevoren laten doorschemeren dat ze een belangrijke mededeling heeft.
Dirk en Thea denken dat Emma bekend gaat maken dat ze haar laatste dure cruise heeft gemaakt, of gaat maken. Mooi geregeld. Als Emma minder geld uitgeeft, dan valt er des te meer te erven. Emma heeft geen kinderen, dus gaat de erfenis naar haar broer en zussen.
Maar Emma heeft heel iets anders te melden. Ze stelt iedereen voor aan Ricardo, die ze tijdens haar laatste cruise heeft ontmoet. Hij is 32 jaar jonger, maar Joan Collins scheelt ook 32 jaar met haar echtgenoot. Wat zij kunnen, moet Ricardo en haar ook lukken. 
Krijgen ze daar de kans voor? Marleen, die het al wist, gunt het hen van harte. Denken de anderen er ook zo over? En hoever zullen ze gaan om de relatie tussen Emma en Ricardo tot het verleden te laten behoren? En wie is Alex Goudappel precies? Hij zegt dat hij rechercheur is, maar in werkelijkheid heeft hij 40 jaar allerlei administratieve functies bij de politie gehad. Voor de recherche werd hij afgekeurd. Wat dat terecht? 

Bestel dit stuk

€ 10,00

Waarom Toneeluitgeverij Vink?

  • Keuze uit een groot aanbod
    Bestel gemakkelijk online
  • Snelle levering
    Bestellingen snel bij u bezorgd
  • Persoonlijke service
    Wij staan graag voor u klaar!

Stel uw vraag